niedziela, 12 listopada 2017

Podróż przez Miejsca Mocy w Meksyku!Pasikonik zaprasza na absolutnie wyjątkową wyprawę do magicznego Meksyku, która powiedzie niekomercyjnymi szlakami, obfitować będzie w spotkania z wyjątkowymi ludźmi i niezwykłym doświadczeniem w dzikich, mało komu znanych Miejscach Mocy!

Będziemy uczestniczyć w magicznych ceremoniach z udziałem indiańskich roślin i ziół, wykąpiemy się w Morzu Karaibskim i Oceanie Spokojnym, a także w krainie wodospadów i motyli, odkryjemy majańskie świątynie ukryte głęboko w dżungli, doświadczymy tradycyjnej, kolorowej fiesty meksykańskiej, spędzimy czas w magicznych Ogrodach Edenu, być może przeżyjemy noc w towarzystwie małp na bezludnej wyspie egzotycznego jeziora, odwiedzimy kolorowe miasteczko malarzy i artystów, a także wdrapiemy się na tajemnicze Piramidy Słońca i Księżyca!
Ale to nie wszystko. Punktem kulminacyjnym wyprawy będzie podróż do mistycznego miejsca na pustyni i wzięcie udziału w świętej ceremonii z udziałem kaktusa Hikuri.

Ponieważ to nie będzie wyprawa "tylko" w Miejsca Mocy, ale przede wszystkim podróż w głąb siebie, w przestrzeń poza iluzorycznym umysłem, w magię dostępną każdemu zawsze, zaprzyjaźnione drzewa otulą nas swą mądrością, a wiedza rdzennych ludów Ameryki obudzi w środku duszy, tam gdzie najgłębiej, tą piękną fascynacje światem i dziewiczą, dziecięcą radość życia!

Pierwsza wyprawa (styczeń/luty2018) jest wyprawą zwiadowczą!
Otwiera serię wypraw "Podróży z Pasikonikiem" do Ameryki Środkowej, które będą miały miejsce w kolejnych latach.

Dlatego na początek zbieram grupę ludzi nieco doświadczonych w podróżach, odważnych, elastycznych, otwartych na spontaniczne zwroty akcji, zgraną ekipę ludzi radosnych i odpornych na wszelkie ewentualne "niepowodzenia" w planie. Jednak najważniejszą kwestią jest nastawienie na rozwój i doświadczenia duchowe, mistykę i magię, której będziemy doświadczać!

Pierwsza wyprawa jest zdecydowanie bardziej luźna. Główne punkty eskapady są to miejsca dobrze mi znane, zamieszkane przez moich dobrych znajomków, którzy już się cieszą na nasz przyjazd! Jednak odwiedzimy również takie miejsca, w których sami będziemy potrzebowali odnaleźć odpowiednie kontakty (co w gościnnym Meksyku nie jest wcale trudne), znaleźć nocleg czy najlepszą drogę przejazdu. Niekiedy będzie potrzeba podjęcia wspólnej decyzji całą grupą. Do niektórych mi znajomych osób, w obranych przeze mnie miejscach, nie ma kontaktu, trzeba pojechać i porozmawiać osobiście.

Gotowa? Gotowy? To ruszamy!

O bardziej szczegółowe informacje proszę pytać, odzywać się na pasikonizm@gmail.com

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania :) Zapraszam! 

4 komentarze:

 1. cześć,
  mam do Ciebie pytanie: czy szczepisz się przed swoimi podróżami?
  Jakie masz zdanie na ten temat? Bo o szkodliwości szczepionek wiadomo dość dużo. Chciałam poznać Twoją opinię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, nie szczepię się, uważam że szczepionki są mega szkodliwe, a ubezpieczam się energetycznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuję za odpowiedź :) gdzieś patrzyłam, że do Ameryki Południowej są obowiązkowe bo inaczej nie wpuszczą, no ale może się mylę, skoro Tobie udawało się bez.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nikt mnie nigdy nie pytał o szczepionki :)

  OdpowiedzUsuń