poniedziałek, 15 marca 2010

Odstawmy czary na bok

I tu, na Śląsku pomiędzy kominami, w małej piwnicy wyświechtanej kolorami, żyję. Obmacuję okręgi, prostuję prostopadłe, prostuję funkcje, funkcjonuję w prostej do celu. A celem jest nowy portal internetowy, jakiego jeszcze nie było takiego! Tak naprawdę to jest juz jeden taki w Polsce, ale na tamtym portalu nie ma Tego właśnie, takiego, i właściwie jest taki jakiś, taki nie-taki, jak nasz - rum-tum-tum! Razem z Pawulonem, głównym organizatorem całej akcji, przygotowywujemy obiad dla kwiatu naszej młodzieży. To nie będzie o podróżach, przygodach i wariacjach na temat. Coś z zupełnie innej beczki, czego na pewno, po mnie przynajmniej, nie spodziewa się nikt... Startujemy niedługo w oddychającym niespokojnie świecie internetu i na pewno nie wyglądamy tak:

Wieczorami rozmawiamy o Rewolucji. W tym kraju dzieją się przecież rzeczy tak paskudne, tak absurdalne, że nie sposób tu żyć spokojnie....
Pawulon, podnosząc oczy ku niebu, rzekł - "To My! jesteśmy odpowiedzialni za nasze pokolenie".

6 komentarzy:

 1. REWOLUCJA REWOLUCJA! NIECH ULICE SPŁYNĄ KRWIĄ!

  :)

  OdpowiedzUsuń
 2. czekamy z niecierpliwoscią. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ktoś kiedyś gdzieś zauważyl, że gdy czlowiek drogi siedzi w miejscu, nic nie może iść do przodu. ale czy to tak zwana i poszukiwana prawda, hmm.
  Misiek może i chwilowo utknąl, ale niebawem wyprowadzi wzór na istnienie Boga i wtedy wszystko ruszy. do przodu bo gdzie.
  więc strzeżcie się, wielcy i przewielcy!
  a Ty Misiu móglbyś tu częściej zaglądać ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pasikonik, od kilku dni segreguje fotki z wyprawy i wilkimi krokami zblizam sie do ... Sucre. Jesli jestes na FB zapodaj temat to Cie poddaguje.

  Czekam co tam wymyslicie z kolega. Trzymam kciuki. Mam nadzieje ze bedzie duzo huuuumoru i pozytywu.

  ps. w gajekru wygladasz jak mlodszy brat Malenczyka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tiaa... w tym naszym kraju to... az zal wracac. Pytam sie wogole jak wracac? eh, eh.

  Pozdrrr serdeczne,
  paka

  OdpowiedzUsuń
 6. Przede wszystkim: nie wracac! No chyba, ze na wakacje, stopy jedynie zanurzyc, usta zwilzyc, ale z pewnoscia nie w glebokiej otchlani sie zanurzac, bo utopic sie i najlepszy plywak moze, a z tego i zadnego pozytku nie bedzie... kimkolwiek jestes Pako.

  OdpowiedzUsuń