czwartek, 20 lutego 2014

PASIKOŃ TEŻ POTRAFI !!!

Halo halo? Świat? Jesteście tam? (zdumiony pasikonik wystawił głowę z trawy i przygląda się rzeczywistości, jakby jej wcześniej nie widział). Uffff. Jesteście! Jak dobrze! Ja też jestem! Co za wichry ostatnie miesiące, nawet zdmuchnęły mi kapelusz, no sam nie wiem co powiedzieć. Ale powiem, bo to mocne było. Tylko jeszcze nie teraz, jeszcze nie teraz, nabierzmy dystansu i z daleka będzie słychać i widać lepiej. Opowiem Wam na pewno o wichrach, chyba ze inne wichury przyjdą i zmiotą tamte wichry. Ale na razie jest Teraz. I teraz opowiem Wam inna historie!
Otóż pasikoń wystartował z nowym projektem! Zapraszam wiec na Opowieść, która zarazem jest częścią zwiastuna mojego nowego filmu "INLAKESH czyli Ja jestem innym Ty"!Na czym polega ten projekt na Polak Potrafi?
Otóż jest to tak zwane finansowanie społecznościowe. Mam 44 dni na uzbieranie kwoty 5525zł. Jeśli Państwa wsparcie okaże się wystarczająco obfite, otrzymam fundusze na ukończenie mojego filmu! Jeśli jednak nie uzbieram wyznaczonej w projekcie sumy, wszystkie wysłane pieniądze na poczet projektu zostaną zwrócone darczyńcom w całości, a pasikonik zostanie z niczym... Także zaczynamy wyścig! Z całego swego gorącego serducha proszę Państwa o pomoc! Muszę przyznać, że bez tego dofinansowania mój film prawdopodobnie nie zostanie ukończony... 13 miesięcy pracy, mnóstwo energii i pieniędzy może odejść w niepamięć, a tego byśmy chyba nie chcieli, a przynajmniej pasikonik bardzo by tego nie chciał! Dlatego liczę na Państwa pomoc i wsparcie, gdyż film ten jest przecież skierowany i tworzony dla Państwa!Dla wszystkich wspierających zostały przewidziane super nagrody z Meksyku :)
Pasikonik oferuje między innymi:
- tradycyjne kadzidełko COPAL używane przez Indian do oczyszczania energii,
- niepublikowane materiały zza kamery,
- wydrukowane zdjęcie z Majami i pozdrowieniami od pasikonika,
- ręcznie wykonany portfelik przez Indian stanu Chiapas,
- ręcznie utkana koszulka przez Indian stanu Chiapas,
- kamień pochodzący ze szczytu jednej z największej piramidy Majów Calakmul,
- przepiękne arcydzieło ozdobne wykonane przez Majów,
- i dużo dużo więcej!

Zapraszam więc do zapoznania się z projektem na stronie PolakPotrafi (klikaj TU).

4 komentarze:

 1. PASIKONIK !!!! YEEEEY!!! DAWAJ KOLEGO MY CI POMOZEMY! JESTES WSPANIALY!!! J.

  OdpowiedzUsuń
 2. za malo o projekcie, za duzo o pieniadzach

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój drogi anonimowy. Osobiście mam wrażenie, że ja o projekcie filmu "Inlakesh" to powiedziałem już za dużo... Zrobiłem dwa filmiki https://www.youtube.com/watch?v=oGO0O_hNcIs https://www.youtube.com/watch?v=gAYg1eGb3FY
  i napisałem kilka postów. Nie powtarzam się, bo tego już za dużo trochę. A akcja na stronie PolakPotrafi wyraźnie polega na DOFINANSOWANIU filmu. I tutaj, w tym poście, wyjaśniam zwięźle o co w tym dofinansowaniu społecznościowym chodzi. O samym filmie "Inlakesh" można wszystko przeczytać na stronie PolakPotrafi https://polakpotrafi.pl/projekt/inlakesh
  i dlatego polecam kliknąć tego linka:)

  OdpowiedzUsuń