środa, 16 lutego 2011

NIE POZWÓLMY ROZEBRAĆ TEJ SZOPY!


Piszę o tym raz jeszcze, gdyż sprawa wcale się nie przedawniła. Szopa Waldemara Deski (znany muzyk, współzałożyciel zespołu DAAB) to przepiękna w swej prostocie, ekologiczna chatka, w której Waldek mieszka wraz z żoną. Sam mam zamiar zbudować coś bardzo podobnego, choć na pewno nie w tym kraju. Prawo polskie jest chore i to jest fakt (kto temu zaprzeczy?). Urzędasy nakazały rozbiórkę tej niesamowitej chatki, bo... nie ma papierka! Administracyjna szmira chce wyrzucić Waldka z Jego domu! Deska rozpoczął walkę z bezsensownym prawem budowlanym, która przerodziła się w walkę o Wolność i Godność człowieka. Popieram ją całym swoim serduchem! 
Namawiam do zapoznania się z tematem, porozsyłajcie petycję po znajomych, umieszczajcie linki, namawiam do działania, nie do wiecznego narzekania.
Całej prawdy dowiecie się TU.

Panie Waldku Pan się nie boi!!!

I zapraszam na "historie nieopowiedziane 7"


1 komentarz:

  1. Podpisane i poszło w świat dalej. Wkurzają mnie ostatnio przepisy w Pl:( ostatnio czytałam, że zabrali dzieci rodzinie, bo nie stać ich było na utrzymanie. Teraz państwo płaci kilka tyś miesięcznie za każde z nich (utrzymanie w domu dziecka)- a mogliby zorganizować jakąś pomoc dla rodziny. Smutno, że przepisy ponad uczuciami:((((

    OdpowiedzUsuń